Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Конкурси та олімпіади

Акція "Первоцвіти"
24.02.2016, 21:25

Умови проведення обласної природоохоронної акції

"ЗБЕРЕЖЕМО ПЕРВОЦВІТИ" 

До участі запрошуються учні навчальних закладів, вихованці позашкільних та дошкільних закладів області.

Мета акції: збереження рідкісних і зникаючих ранньоквітучих рослин від знищення; активізація природоохоронної діяльності учнівської молоді; залучення учнів до науково-дослідницької та експериментальної роботи; привернення уваги місцевих органів влади до збереження ранньоквітучих рослин; пропаганда серед населення знань про ранньоквітучі рослини і їх значення у природі; розвиток творчих здібностей дітей в рамках природоохоронної діяльності.

Організатори акції

Донецький обласний еколого-натуралістичний центр  за сприяння  та підтримки департаменту екології Донецької обласної держадміністрації та департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації

Номінації

1. “Листівка”.

2. “Конкурс декоративних виробів  «Первоцвіт”.

3. Інформація про проведення акції «Первоцвіт» та фотозвіт (форма вільна).

Строки і порядок проведення

Конкурс проходить в три етапи:

         I етап (шкільний) - лютий-березень - проходить у загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах. Інформація та фотозвіт в довільній формі  разом з роботами направляється до 20 березня до оргкомітету  ІІ етапу.
         II етап  (районний) - кінець березня. Журі проводить конкурсний відбір кращих робіт та звітів і направляє їх до 5 квітня для участі в наступному етапі. .

Вимоги до оформлення робіт

Листівка - формат А3, А4. Текст листівки повинен закликати до збереження ранньоквітучих рослин. На лицьовому боці листівки етикетка розміром 9 х 5 см., шрифт Times New Roman, 16 пт,  із зазначенням прізвища та   імені автора, класу, школи, району, міста (села) та керівника роботи.

До участі в конкурсі декоративних виробів «Первоцвіт»  допускаються роботи, виготовлені з будь-яких матеріалів. Етикетка розміром 9 х 5 см., шрифт Times New Roman, 16 пт,  із зазначенням прізвища та   імені автора, класу, школи, району, міста (села) та керівника роботи  має надійно кріпитися до виробу.

Інформація про проведення роботи повинна відображати природоохоронну роботу закладу освіти у рамках акції. Друкується шрифтом Times New Roman  розміру 14,   інтервал 1,5. Поля: ліве, верхнє і нижнє — не менше 20 мм, праве — не менше 10 мм. Фотозвіт надсилати в електронному вигляді. Кожну фотографію необхідно підписати наступним чином: Прізвище автора_Назва роботи_Місце проведення (наприклад, Гончарюк Петро_Посмішки сонця_Парк Ювілейний м.Краматорськ).

Також нагадуємо про конкурси «Годівничка» - до 16.03.2016

 «Весна прийшла».

 

Категорія: Конкурси та олімпіади | Додав: mirolubivskaschool
Переглядів: 267 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar