Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Розробки позакласних заходів

Розважально-ігрова програма "Острів пригод"
[ Викачати з сервера (18.0 Kb) ] 02.11.2017, 21:58

Тема: «Острів пригод»

Мета: навчити дітей швидко та весело знайомитися один з одним в ігровій формі. Виховати повагу до товариша та інтересу до гри. Розвинути інтелектуальні, фізичні здібності дитини в процесі гри.

Інвентар: кольорові стрічки, м’ячі, ватман, маркери, віник, пластикові стаканчики.

Дійові особи: ведучий, клоун Діма

Місце проведення ігрової програми вулиця або спортивна зала, прикрашена різноманітними гілочками з дерев. Ведуча виходить разом із клоуном Дімою. Звучить швидка весела музика.

 

Клоун Діма: - Привіт, дівчата і хлопці. Привіт ті, у кого веснянки і ті, у кого їх немає. Привіт всі!

Ведучий: - Дорогі друзі! Вітаю вас зі святом. Яким? Як це, яким? З канікулами. Сподіваюся, що ви з нетерпінням чекали дзвінка на цю велику зміну. І ось він продзвенів. Канікули розпочалися. Ура!

Клоун Діма: - Я знаю, що вам хочеться відпочити від навчальних занять, побути в колі друзів. І ось тому ми пропонуємо прийняти участь в шоу - програмі «Острів пригод».

Ведучий: - А зараз я пропаную нагадати усім як кого звуть, а для цього ми проведемо гру «Відгадай хто».

Ігра «Відгадай хто»:

учасники танцюють, коли музика зупиняються усі закривають очі, а ведучий накриває одного з учасників ковдрою (або якоюсь тканиною), після цього він каже, щоб діти відкрили очі та сказали хто під ковдрою.

Ведучий: які молодці, так ми познайомилися. А тепер уявіть, що ми з вами потрапили на відомий острів, на якому живуть дракони, в образі яких будете ви і на вас буде відкрите полювання. О мисливцями буде наш клоун Діма та його помічники. І так для цього, ви повинні прикріпити кольорові стрічки собі за пояс, це буде драконячий хвіст, за яким і буде полювання. Ваше завдання не втрати його. Бажаю всім успіху.

Звучить весела музика

Ігра «Драконячий хвіст».

Ведучий чіпляє дітям за пояс зі сторони спини стрічки, а клоун Діма та його помічники намагаються їх зняти, коли грає весела музика. Перемагає той, у кого залишиться стрічка.

Клоун Діма: Я справжній мисливець, подивись скільки у мене хвостиків, от як би мені ще самого дракона спіймати. Але ж це не можливо, я навіть не знаю як він виглядає.

Ведучий: чого не можливо. Ти що ніколи не бачив драконів? А ми зараз з дітьми тобі покажемо, для цього пропонує нашим учасникам згрупуватися у дві команди по 7 чоловік. Вам треба буде намалювати дракона із закритими очима по черзі, і хто краще це зробить та команда і перемогла.

Гра «Намалюй тварину»:

  • створює дві команди по 7 чоловік. По черзі кожному учаснику зав’язують очі і дають олівець (маркер). Його завдання намалювати одну частину тіла тварини, яку загадав ведучий. Перемагає та команда, хто краще й швидше це зробить.

Ведучий: ну, що, тепер ти побачив, як виглядає дракон?

Клоун Діма: який він великий та страшний, щоб від нього сховатися треба забратися на велику гору, а де її взяти.

Ведучий: А ми зараз її побудуємо і перевіримо, чи зможуть наші учасники через неї перестрибнути. Для цього я буду виставляти кожен новий ряд з пластикових стаканчиків, ваше завдання перестрибнути через кожний. Готові? Тоді починаємо!

Гра «Перестрибни через гору»:

участь приймає необмежена кількість учасників. Для цієї гри необхідні одноразові стаканчики. Коли грає музика на підлозі (асфальті) ставляться стаканчики в один ряд і учасникам необхідно через них переступити (перестрибнути), потім ще один ряд стаканчиків, і так до тих пір поки не буде ціла «гора», перемагає той, хто не зіб’є стаканчики та перестрибне «гору»

Клоун Діма: Які, молодці! А, що ви будете робити коли цієї гори не буде?

Ведучий: А ми нагодуємо нашого дракона ананасами! Та побільше. Ну що, діти, ви готові годувати дракона?

Діти: Так!

Ведучий: Добре, вишукайтесь у дві команди по п’ять чоловік. Кожен з вас по черзі бере по три «ананаса» - м’яча, доходить до фінішу та повертається до своєї команди, де передає м’яч іншому учаснику. Гра триває доки кожен учасник не нагадує дракона.

Гра «Донеси ананаси»:

ведучий створює команди з п’яти учасників. Кожному учаснику по черзі необхідно донести три м’ячі до кінцевої точки та повернутися назад. Перемагає та команда, хто швидше пройде дистанцію.

Клоун Діма: Я дивлюся ви дуже спритні. Це добре, але ж з ананасів посипалось листя, і його треба прибрати.

Ведучий: Діма, не хвилюйся ми зараз це зробимо. А для цього мені потрібен спритний двірник, яки прибере усе сміття на нашому острові. Зараз я виберу двірника, а інші учасники будемо йому «допомагати» смітити. І так почали.

Гра «Спритний двірник»:

Для гри потрібно приготувати віник, «листя» (Можна використовувати невеликі аркуші паперу). Ведучий креслить коло – це місце «двірника» Вибирається двірник. «Двірник» з віником стає в коло. За сигналом ведучого інші учасники зображують «вітер», тобто кидають папірці в коло, «двірник» вимітає сміття. «Двірник» вважається переможцем, якщо після закінчення обумовленого часу (1-2 хв) в колі немає жодного папірця.

Клоун Діма: Які ви молодці, все прибрали. Ой, подивіться, дракон залишив нам скарби, це старовинні монети, але брати їх не можна при світлі, вони зачаровані.

Ведучий: Нічого, ми зробимо по-іншому. Я запрошує до мене двох учасників, яким я завяжу очі. Усі інші учасники стають у коло. Хто збере якомога більше монет, той і переміг, а ми підтримаємо учасників.

Конкурс «Хто швидше збере монети»

У конкурсі беруть участь 2 людини (можна більше). На майданчику розкидані ігрові монети, виготовлені з цупкого паперу. Завдання учасників – з зав'язаними очима зібрати гроші. Перемагає той, хто швидше і більше збере монет. Цей конкурс можна повторити 2 – 3 рази.

Клоун Діма: Які молодці, сьогодні ми з вами побували на острові пригод, познайомились з драконом, спочатку ми від нього тікали а потім годували, мені було так цікаво і весело. А вам, діти?

Діти: І нам!

Ведучий: Сподіваюся, що вам дійсно, було з нами весело, і коли ми зустрінемось наступного разу, буде ще цікавіше. А сьогодні ми говоримо вам до побачення, до нових зустрічей.

Категорія: Розробки позакласних заходів | Додав: mirolubivskaschool
Переглядів: 163 | Завантажень: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar