Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Травень » 09

З метою вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих у НВК пройшли наступні заходи:

Напередодні свята для учнів та вихованців НВК були проведені години пам’яті, виховні години, бесіди «Мужність і відвага крізь покоління», «Пам’ять про війну як застереження від її повторення», виставка літератури. Учні 8-9 класів провели акцію "Акція «Зроби квітку пам’яті»: виготовлення символічної квітки маку, разом з жителями села прибрали територію біля пам'ятника,

                                             ... Читати далі »

Переглядів: 188 | Додав: mirolubivskaschool | Дата: 09.05.2017 | Коментарі (0)

Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є "гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму". 8 травня 1945 Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла "Акт про беззастережну капітуляцію" Збройних сил Нацистської Німеччини, підписаний начальником Оперативного штабу ОКВ генерал-полковником Альфредом Йодлем за дорученням Президента Німеччини Карла Деніца. Акт був підписаний ще 7 травня в Реймсі (Франція), однак ратифікований наступного дня в Берліні. З цієї нагоди 8 травня 1945 року в багатьох містах Європи та США були проведені велелюдні святкування.

У зв'язку з цим у НВК були проведені натупні заходи: зустріч двох поколінь «Одна родина у двох війнах», на яку були запрошені військові місцевої частини

            ... Читати далі »

Переглядів: 215 | Додав: mirolubivskaschool | Дата: 09.05.2017 | Коментарі (0)

Незважаючи на стійкий інтерес дослідників до історії українських збройних сил 1917 – 1921 рр., чимало аспектів цієї теми й до сьогодні не знайшли належного висвітлення у вітчизняній історіографії. Так, попри досить значний за обсягом науковий доробок з історії військового будівництва Центральної Ради у 1917 – 1918 рр., малодослідженими залишаються питання, пов’язані з першопочатками створення української збройної сили навесні 1917 р. В історичній літературі відсутнє детальне дослідження обставин виникнення перших українських національних частин, й зокрема – 1-го Українського ім. Б. Хмельницького полку, створеного на початку травня 1917 р. у Києві. Між тим, саме цьому формуванню судилося не лише стати першою українською військовою частиною після Лютневої революції, але й відіграти важливу роль в політичних подіях 1917 р., що призвели до народження Української Народної Республіки.

У звязку з цими подіями у школі були проведені бесіди (1-4кл), години спі ... Читати далі »

Переглядів: 199 | Додав: mirolubivskaschool | Дата: 09.05.2017 | Коментарі (0)