Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Січень » 28
                                           
Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами.
 
Починаючи з середини ХХ ст. слово «Голокост» стало загальновживаним по відношенню до хвилі терору проти єврейського населення, розпочатого Гітлером, та винищення нацистами під час Другої Світової війни євреїв та інших народів Європи.
 
З приводу Дня пам'яті жертв Голокосту у НВК був проведений цикл заходів «СВІЧА ГОЛОКОСТУ НЕ ЗГАСНЕ» по вшануванню пам'яті загиблих під час Голокосту: проведена бесіда: «Трагедія, історія, пам’ять"для учнів 1-9 класів;
Діти переглянули відеоролик, де коротко розповідається про Холокост;
Учениця 9 класу продекламувала ... Читати далі »
Переглядів: 135 | Додав: mirolubivskaschool | Дата: 28.01.2018 | Коментарі (0)

Бій під Кру́тами відбувся 29 січня 1918 року, тривав 5 годин між 4-тисячним підрозділом Червоної Гвардії під проводом есера Михайла Муравйова та загоном з київських курсантів і козаків «Вільного козацтва» і на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.
Їх було триста – студенти та гімназисти. Проти них були тисячі – солдати, фронтовики та матроси більшовицької армії. Нерівний бій. Бій під Крутами, який на декілька днів віддалив захоплення Києва. Втрати сягали: до 250 юнаків, одна рота (до 30 людей) студентів і 10 старшин. Бойовий наказ наша молодь виконала.Київ було захоплено у лютому, а вже у березні столицю УНР було звільнено. Тільки тоді почали розшукувати тіла молодих людей, які загинули під Крутами. Вдалося знайти лише 30 скалічених тіл юнаків, більшість з яких урочисто поховали у братській могилі у Києві на Аскольдовому цвинтарі.
„Стримайте ж ваші сльози, які котяться: ці юнаки пок ... Читати далі »
Переглядів: 157 | Додав: mirolubivskaschool | Дата: 28.01.2018 | Коментарі (0)